Системи контролю доступу

На сьогоднішній день системи контролю та управління доступом з використанням пластикових безконтактних карток в якості перепусток / ключів є найбільш прийнятним
toxa logo
Повноростовий турнікет для проходу

Системи контролю доступу

В основі роботи систем контролю і управління доступом закладений принцип порівняння тих чи інших ідентифікаційних ознак, що належать конкретній фізичній особі або об'єкту з даними, закладеними в систему.

Система контролю доступу (СКД) - сукупність програмно-технічних засобів, які призначені для вирішення завдань підвищення безпеки об'єктів і забезпечення трудової дисципліни, порядку на підприємстві.

    Система контролю і управління доступом (СКУД) може включати такі технічні засоби:
    виконавчі механізми (замки, шлюзи, турнікети);
    зчитувачі електронних ідентифікаторів;
    електронні ідентифікатори (перфоровані і пластикові картки, смарт-карти та інші пристрої, «електронні таблетки»);
    пристрою управління виконавчими механізмами (концентратори, контролери);
    біометричні пристрої ідентифікації особистості (за відбитком пальця, долоні людини або райдужної оболонки його очі);
    пристрої введення персонального коду (PIN коду);
    устаткування сполучення локальної мережі системи контролю та управління доступом з комп'ютером.

На сьогоднішній день системи контролю та управління доступом з використанням пластикових безконтактних карток в якості перепусток / ключів є найбільш прийнятним рішенням задачі захисту від проникнення сторонніх осіб, підвищення трудової дисципліни, автоматизації кадрового і табельного обліку. Кожному співробітнику видається своя карта доступу - пластикова картка з мікро-чіпом (proximi-карта), яка є одночасно пропуском на прохідній і ключем від тих приміщень, куди співробітникам дозволений доступ. Всі входи-виходи фіксуються в системі і можна легко дізнатися де знаходиться той чи інший співробітник на даний момент.

Реєстрація часу приходу і відходу кожного співробітника і його переміщень по об'єкту дозволяє вести автоматизований облік напрацьованого часу, надурочних, запізнень, порушень графіка, відсутність на робочому місці, догляду з робочого місця завчасно і т.д. Для кожного співробітника можуть задаватися персональні параметри контролю відвідування з урахуванням робочого графіка, вихідних, відпусток, лікарняних.

Системи контролю доступу

Висока захищеність від несанкціонованого проходу забезпечується габаритами турнікета - на повний зріст людини, що виключає будь-яку можливість пройти через турнікет без дозволу, наприклад, перестрибнувши через прохід.

 Монтаж електронних прохідних

Монтаж електронних прохідних

Безкоштовна консультація фахівця

Замовити